Seguir

Bir siparişi iptal ettim. Nasıl para iadesi alırım?

Wish siparişin için kullandığın ilk ödeme yöntemine iade yapacaktır. Kredi kartı veya sanal kart işe ödediysen, ödediğin miktar direkt olarak kartına iade edilecektir. Lütfen kartı veren bankanın kart hesabına iade işlem için 5-7 gün zaman tanı.

Kartın iptal edildiyse veya süresi bittiyse, lütfen bankanla temasa geçerek olan para iadesi yapılacağını bildir ve ödemeyi yeni kartına veya bankana yönlendirmek için gerekli bilgileri ver. Kart numaran veya bitiş tarihi değiştiyse, bankan bunu kendi işleme alabilir.

Sanal kart ile ödediysen, çoğu kart veren asıl kartına para iadesi işlemi yapabilmektedir. Asıl kart bulunamasa bile, kart numaranı ve makbuzları sakladıysan veren kurum aynı hesap için yeni bir art oluşturabilir (Wish'nın eposta onaylarını makbuz olarak kullanbilirsin). Lütfen daha fazla bilgi için kartını veren kurumla iletişim kur.

PayPal ile ödediysen, ödediğin miktar 3 gün içinde kullandığın PayPal hesabına iade edilecektir. Ödeme yöntemine otomatik olarak yönlendirilmemişse, iadeyi talep etmek için PayPal hesabına giriş yapabilirsin.

Lütfen Wish'nın parayı sadece ilk ödeme yönteine iade edebileceğini ve farklı bir karta, farklı hesaplara veya çek gibi farklı ödeme yöntemine iade yapamayacağımızı kaydet.

¿Fue útil este artículo?
Usuarios a los que les pareció útil: 125 de 245
¿Tiene más preguntas? Enviar una solicitud

Comentarios

  • Avatar
    Alexander Gomez

    Quiero un renbolso son cosas que no pedi

Tecnología de Zendesk